Zakoupení Ebooku  Styrodurové plemenáče

 Už stačí jen vyplnit níže uvedené údaje a máte ho doma. 

  • 1
    Stryrodurové plenenáče
    Podrobná návod jak si doma vyrobit jakýkoliv styrodurový plemenáč. Na jakoukoliv rámkovou míru, jakýkoliv rozměr. Prostě jak se Vám líbí.
  • 2
    Poděkování
    Děkuji, že jste se rozhodli jej zakoupit a věřím, že v něm najdete vše co je k výstavbě plemenáčů potřeba. Ať se Vám líbí.

Garance pro všechyny

Garantujeme Vám vrácení vašich prostředku, kdykoli bez udání důvodů. Pokud nebuete s eBookem spokojeni nemá smysl jej mít.

Styrodurové plemenáče používám už 3 roky. Vždy jsem si je kupoval a byl jsem s nimi spokojený. Nyní jsem ale koupil kočovný vůz a potřeboval jsem si je upravit na jinou rámkovou mírů. Přítel Šubrt mi nabídl, že mi je vyrobí jak budu potřebovat. Zároveň mi ale ukázal jak na to. Říkal, že napíše eBook kde vše popíše a vážení po jeho přečtení jsem opravdu nadšený, je tam vše co jsem potřeboval. Děkuji
Petr Jirka, 56 letTechnik
Já se včelařením začal minulý rok a většinu si doma dělám sám. Sice jsem si loni koupil 3 plemenáče, ale potřeba je vyšší. Narazil jsem na tento eBook a velmi jsem byl překvapen co všechno a jak důkladně je v něm popsáno. Vyrobit to zvládne trochu zručnější člověk bez problémů.
Jiří Pěnkava, 33 letSoukromý zemědělec

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.