eBook Styrodurové plemenáče

 

Podrobný návod na výrobu styrodurových plemenáčů,včetně vychatývek, nákresů a odkazů na dodavatele.

 

Jednoduchý návod krok za krokem, jak si vyrobit styrodurové plemenáče sami.

Co pro Vás mám?

Jednoduchý, po lopatě napsaný postup, jak si vyrobit styrodurové plemenáče doma. Ukáži a popíši Vám různé způsoby jak se dají vyrobit. kde sehnat materiál a jaký vůbec používám

 • Proč styrodury?
  Povíme si něco, o tom proč využít styrodury k rozvoji našich včel. I když názory jsou různé, tak pravdou je, že se stále více ve včelaření používají. Od oplodňáků, přes plemenáče až po úly.
 • Příprava
  Vysvětlím Vám co je vše potřeba mít k tomu aby jsme si to mohli vyrobit sami. Zda do toho půjdeme jen jako hobisté, nebo jako profesionálové
 • Plány a postupy
  Ukáži Vám základní plány pro výrobu plemenáčů standardní rámkové míry 39x24, ale uvidíte, že změna na jakýkoliv rozměr je jednoduchá. Ukážeme si postupy pro různé způsoby zpracování plemenáčů.
 • Materiál a kde nakupovat
  Prozradím Vám jaké materiály a prostředky používám pro výrobu. Proč jsou dané komponenty vhodné. také Vám prozradím kde nakupuji a jaké jsou možnosti. Zde vím, že se trh neustále mění, ale abyste měli alespoň náhled.

Náhled dovnitř

Abyste nekupovali zajíce v pytli, stáhněte si zdarma prvních 8 stran, aby jste viděli co Vás čeká, jak to píšu a zda to bude pro Vás přínosné.